Sąmonė

kok-579x434

Įprasta manyti, kad sąmonė yra mūsų smegenų funkcija, tačiau taip nėra. Sąmonė – tai ta energijos, materijos, informacijos, savybių dalis, kurią gauname prisijungę prie visiems bendros ir visuotinės pasaulio informacinės erdvės.

Mokslininkai teigia, kad mūsų kūno būsena, sveikata gali keistis dėl holografinės paradigmos įtakos. Žinoma, juk mūsų kūnas užprogramuotas, jį programuoja tos pačios (gamtos) jėgos, jis valdomas tų jėgų, kurios mus veikia iš išorės. Tai reiškia, kad šios jėgos lemia visą informaciją apie kūną, jo sveikatą. Jeigu mes tinkamai prisijungiame prie išorinės informacijos, tai mūsų kūnas tampa sveikesnis, ir atvirkščiai – netinkamas prisijungimas sukelia visas ligas. Dėl to turime galvoti ne apie tai, ką gauname į save, o kaip mes prisijungiame, apie mūsų prisijungimo prie išorinio lauko kokybę. Tai iš esmės lemia mūsų sveikatos būseną.

Turime atitikti šį lauką, kurio pagrindas – pozityvūs, nesavanaudiški ryšiai su kitais, kai meilę sau paverčiame meile kitiems. Tokia yra visa mus supanti gamta. Jeigu panorėsime savyje suformuoti tokią savybę, tai prisijungsime prie šio lauko ir gausime iš jo informaciją be jokių kliūčių, tapsime absoliučiai sveiki, suprantantys ir jaučiantys visą Visatą, visą pasaulio sandarą – tapsime amžini bei tobuli, kaip ir visa gamta.

Visos šiandien mūsų patiriamos tiek asmeninės, tiek visuotinės krizės yra skirtos tik tam, kad pakeistume savo paradigmą ir tinkamai pasijungtume prie šio absoliučios jėgos lauko.

Vincas Andriušis

http://www.mintis.info/

Reklama

Parašykite komentarą

Filed under Uncategorized

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s